O veste bună pentru Spitalul Județean Baia Mare. Prin Ordinul nr. 32 din data de 06.02.2023 al Președintelui Autorității Naționale de Management al Calității în Sănătate, Spitalul Județean de Urgență Dr. Constantin Opriș Baia Mare a fost încadrat în categoria a II-a de acreditare, de la categoria a V a deținută anterior.
Accident pe DN 18, în orașul Borșa
Ieri, 10 septembrie a.c., polițiștii din Borșa au fost sesizați prin...
Deschide