Moment emoționant astăzi, la sediul I.S.U. Maramureș- final de carieră pentru patru pompieri militari maramureșeni. Col.(r) Sîrb Ioan Ioniță, lt.col. (r) Miclăuș Nicușor Ionel, plt.adj.șef (r) Griguța Vasile și plt.adj.șef (r) Rus Florian și-au încheiat astăzi carierele de salvatori, în aplauzele colegilor.
Accident rutier în Pribilești
Aseară, 19 decembrie, la ora 20.04, polițiștii Serviciului Rutier au intervenit...
Deschide